بهترین دکتر لیپوماتیک در مشهد کیست؟ این سوال یکی از سوالات متداولی می باشد که عزیزان شهر مشهد که با چاقی موضعی مواجه هستند و خواهان انجام لیپوماتیک هستند مطرح می کنند .

بهترین دکتر لیپوماتیک در مشهد

پیشنهاد ما به شما عزیزان دکتر فرزاد فرد فوق تخصص جراحی پلاستیک است، لیپوماتیک یک عمل بسیار حساس می باشد، برای اینکه بتوان نتایج بسیار خوبی را از این روش بدست آورید باید جراحی را انتخاب نمایید که تخصص کافی در این زمینه را داشته باشد . متاسفانه امروزه لیپوماتیک در کلینیک های زیبایی اندام بسیاری توسط پزشکان عمومی و پزشکانی که در این زمینه تخصص کافی را ندارند انجام میگیرد اما باید توجه نمایید ،همانطور که گفته شد این روش بسیار حساس می باشد و نیازمند تجربه بالای جراح دارد . دکتر فرزاد فرد فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمینه لیپوماتیک دارای تجربه بالایی می باشد و در این زمینه می توانند مشاوره و راهنمایی های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهد .

برای لاغری موضعی و استخراج چربی ها از بدن روش هایی بسیاری امروزه مطرح شده است ، که طبق تحقیقات انجام شده لیپوماتیک روش بسیار مناسبی می باشد و نسبت به سایر روش ها که مورد استفاده قرار می گیرد مزایایی بسیار بیشتری دارد اما باید در نظر داشت که فردی که خواهان انجام لیپوماتیک است ، شرایط لازم برای این عمل را باید داشته باشد .

لیپوماتیک یک روش بسیار کم تهاجمی است و شکافی که در این روش ایجاد می شود به اندازه ای کوچک می باشد که نیاز به بخیه زدن ندارد  بنابرین نگرانی در رابطه با اسکار باقی مانده از جای برش نداشته باشید از طریق این شکاف ریز لوله کانولا وارد ناحیه مورد نظر می شود ، تخریب چربی در لیپوماتیک با حرکات چرخشی و ارتعاشی لوله کانولا صورت می گیرد . تورم و کبودی های که بعد از لیپوماتیک مشاهده می شود کاملا طبیعی است و گذشت زمان موجب بهبود آن می شود .

با وجود لیپوماتیک دیگر نگران چربی هایی که در سایر نواحی مختلف بدنتان تجمع کرده است و باعث برهم خوردن تناسب اندام شما شده است نباشید ، بعنوان مثال به راحتی می توان چربی های انباشته شده در بازو و غبغب را توسط لیپوماتیک استخراج کرد .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزاد فرد فوق تخصص جراحی پلاستیک در مشهد

برخی از خدماتی که دکتر فرزاد فرد انجام می دهند شامل :

  • جراحی زیبایی بینی،پلک و …
  • جراحی سینه
  • لیفت صورت
  • پروتز باسن
  • جراحی زیبایی شکم و سایر اعضاء
  • انواع لیزر تراپی، تزریق چربی، ژل، بوتاکس، کرایو لیپولیز، آر اف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 13 =