لیپوساکشن برای لاغری

لیپوساکشن راهی برای کاهش وزن نیست ولی راهی برای برداشتن چربی های اضافی برخی از قسمت های مختلف بدن است. این روش برای افرادی که برای رسیدن به وزن ایده آل خود، ورزش و رژیم غذایی سالمی را دارند ولی به نتیجه نمیرسند و همچنان از داشتن چربی اضافی رنج می برند کمک کننده است. این چربی های اضافی کجا هستند؟

در خصوص لیپوساکشن بدن از قسمت های فوقاتی تا قسمت های پایین در ادامه توضیحاتی را دراختیارتان می گذاریم.

لیپوساکشن لاغری شامل چه قسمت هایی می شود؟

لیپوساکشن برای لاغری

لیپوساکشن غبغب

غبغب به جمع شدن چربی های اضافی زیر چانه و گردن گفته می شود که در نگاه اول شبیه به این می باشد که فرد دارای دو گردن می باشد. اغلب مردم به دنبال افزایش وزن و یا حتی با داشتن وزنی نرمال غبغب دارند. با لیپوساکشن غبغب می توان این مورد را بهبود بخشید.

این گروه از افراد به عنوان کاندید لیپوساکشن هستند زیرا به نظر می رسد که  گردن این افراد از چانه شروع می شود و کمی خم شده است.لیپوساکشن می تواند زاویه تعریف شده  بین چانه و گردن را بهبود بخشد.

لیپوساکشن کتف ها و پشت گردن

برخی از افراد، در زمان مراجعه به جراح پلاستیک از یک توده غیرطبیعی چربی واقع در پشت کتف و گردن خود ناراضی هستند و می خواهند که به روشی این توده چربی از بین برود. این افراد به دلیل داشتن برخی از دوره های درمانی، تولید بیش از حد چربی در بدن و یا چاقی به این عارضه دچار می شوند. لیپوساکشن می تواند در برخی از قسمت های این بخش برای برداشتن چربی ها استفاده شود.

لیپوساکشن بازها

بازو های شل و بزرگ ناشی از چربی را می توان با کمک لیپوساکشن زیبا تر کرد. شل شدن بازو ها به علت شل شدن پوست است. شل شدن پوست ناحیه بازو  را می تواند با انجام سایر جراحی های زیبایی بهبود بخشید.

لیپوساکشن سینه زنان

لیپوساکشن سینه ها برای تعداد محدودی از خانم ها مناسب است. خانم هایی که دارای سینه های بزرگ ولی خوش فرم هستند. برای خانم هایی که می خواهند حجم سینه های خود را کم کنند، جراحی زیبایی سینه و یا لیفت سینه توصیه می شود.

علاوه بر این، سینه های داری چربی های متراکم را نمی توان لیپوساکشن کرد. افراد جوان دارای سینه های متراکم تر از مابقی افراد (مسن و سن بالا) هستند. اگر چه سینه ها با افزایش سن بزرگتر و کم تراکم تر خواهند شد. لیفت سینه ها و جراحی پروتزسینه ها با سایر روش ها نتیجه بهتری می دهد.

برخی از چربی ها نیز زیر و دور سینه است که به دلیل پوشیدن سوتین های نامناسب این چربی ها نمایان می شود که با پوشیدن لباس های مناسب نیز برطرف می شود. لیپوساکشن بهترین روش برای کاهش چربی های ناحیه سینه تا پشت کمر می باشد. اگر پوست نیز بسیار کشیده شده باشد، بعد از لیپوساکشن ممکن است پوست به جای خود برنگردد، پس نیاز به انجام جراحی و جمع کردن پوست در ناحیه سینه و پشت کمر نیز می باشد.

بسیاری از افراد با این تفکر اشتباه که لیپوساکشن باعث کاهش وزن دائمی می شود اقدام به انجام این جراحی می شوند. برای آن که کاندید لیپوساکشن لاغری شوید شرایط متعددی وجود دارد.دکتر علی اکبر عطایی ‎فوق تخصص جراحى پلاستيك و زيباييبا بهره گیری از بروز ترین تکنیک ها به انجام انواع جراحی های پلاستیک  از جمله لیپوساکشن می پردازند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره های  ۰۲۱۸۸۷۷۳۳۵۸ و ۰۲۱۸۸۸۸۹۰۰۴ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

لیپوساکشن سینه مردان

ژنیکوماستی به بزرگ شدن سینه مردان گفته می شود. این بزرگ شدن سینه شبیه به پستان می باشد. بزرگی سینه ی مردان اگر چه غیر طبیعی است ولی به دلیل افزایش میزان چربی در ناحیه سینه و قفسه سینه اتفاق می افتد. لیپوساکشن سینه مردان ظاهر سینه را بهبود می بخشد و می تواند نتایج خوبی را در داشته باشد. قبل از انجام لیپوساکشن باید علت ایجاد این سینه ها را در مردان بررسی کرد. برخی از دلایل ایجاد این سینه ها استفاده از استروئید ها، داروهای هورمونی و یا مواد مخدر است

اگرچه افزایش میزان چربی در این ناحیه به آرامی نیز می تواند دلیل بزرگ شدن سینه ها شود. برای خارج کردن چربی از سینه ها را باید از سایر روش ها استفاده کرد. ولی شاید در این میان لیپوساکشن نیز مورد نیاز باشد.

لیپوساکشن شکم و پهلو

در شکم لایه های چربی متراکم زیادی به دلیل عدم ورزش و رژیم مناسب جمع می شود. اگر شکم به صورت گرد باشد  و حجم زیادی را داشته باشد و چربی در داخل شکم جمع شده باشد، این چربی به عنوان چربی داخل شکمی شناخته می شود و از لیپوساکشن نمی تواند برای کاهش و یا حذف این نوع از چربی ها استفاده نمود.

در برخی از افراد چربی کل شکم را تشکیل نمی دهد و فقط بخش پایینی شکم است که دارای بخش کمی چربی است. افرادی که دارای وزن مناسب و تناسب اندام هستند ولی شکم افتاده ی کمی دارند نیز در این گروه قرار می گیرند. این افراد کاندید لیپوساکشن هستند.

برخی از افراد  در ناحیه پشت و بالای پهلو ها نیز دارای حجم چربی هستند. این چربی در آقایان و خانم ها دیده می شود. می توان با انجاملیپوساکشن در این ناحیه میزان چربی را به میزان قابل توجه ای کاهش داد.

لیپوساکشن پهلوها

چربی های پهلوها بخشی از چربی های شکمی است که با توجه به میزان گستردگی این چربی ها می توان نوع و میزان لیپوساکشن را مشخص نمود. با این حال انجام لیپوساکشن نتایج خوبی را به همراه دارد.

https://www.verywellhealth.com/above-waist-body-parts-liposuction-2709854

برخی از مقالات مرتبط

ابدومینوپلاستی

لیپوساکشن 

جراحی زیبایی ران ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 7 =